کمپ استارتاپی دیجی‌کالانکست

برنامه کمپ استارتاپی دیجی‌کالا‌نکست، یک برنامه استارتاپی است که در آن از دانشجویان، متخصصان،‌ و فعالان حوزه‌های تخصصی دعوت می‌شود تا با ‌حمایت دیجی‌کالانکست اقدام به تیم سازی و توسعه محصول خود نمایند.

در این برنامه، افراد پذیرفته شده پس از شرکت در یک دوره تیم‌سازی و انتخاب تیم خود وارد فاز توسعه محصول می‌شوند. در طول مدت برنامه تیم‌های استقرار یافته از خدماتی بهره‌مند می‌شوند که می‌تواند در موفقیت آنها به عنوان یک استارتاپ موثر باشد و با استفاده از آنها با سرعت بیشتری به بازار وارد شوند.

Startup
Data Base

داده‌های واقعی

دسترسی به داده‌های واقعی یکی از مشکلات اصلی محققان و کارآفرینان حوزه علوم داده نظیر هوش مصنوعی است. در کمپ استارتاپی دیجی‌کالا‌نکست اقدام به ارائه داده‌های مورد نیاز استارتاپ‌ها بر حسب نیاز و با رعایت حریم خصوصی مشتریان دیجی‌کالا می‌نماید.

فضای کاری

دسترسی و استفاده از فضای کاری اشتراکی دیجی‌کالا‌نکست واقع در کارخانه نوآوری آزادی نیز از دیگر مزایای حضور در کمپ استارتاپی دیجی‌کالا‌نکست است. حضور در فضای کاری پویا در کنار سایر متخصصین و استارتاپ‌ها امکان شبکه سازی و هم افزایی را برای شما فراهم می‌اورد.

 مربی‌گری تخصصی یک به یک

همه مربیان دیجی‌کالا‌نکست در حوزه تخصصی خود دارای تجربه و تخصص بالا هستند و تجربیات سالها فعالیت اجرایی خود را در قالب جلسات یک به یک در اختیار شما قرار می‌دهند. با توجه به اینکه دیجی‌کالا‌نکست به عنوان بازوی نوآوری دیجی‌کالا فعالیت می‌کند، دسترسی به مدیران رده عالی دیجی‌کالا بر حسب نیاز استارتاپ از مزایای استفاده از مربیان تخصصی در دیجی‌کالا‌نکست است.

support

حمایت مالی و حقوقی

حمایت مالی و حقوقی نیز برای استارتاپ‌های حاضر در کمپ هوش مصنوعی توسط دیجی‌کالانکست فراهم می‌گردد.

سرمایه

تیمهای موفق حاضر در کمپ هوش مصنوعی از امکان جذب سرمایه توسط دیجی‌کالا‌نکست بهره‌مند می‌شوند.

ِdata center

زیرساخت‌

زیر ساخت‌های مورد نیاز استارتاپ‌ها مانند اینترنت، سرور، و سایر نیازها نیز بر حسب مورد برای شما توسط دیجی‌کالانکست فراهم می‌گردد.

کمپ استارتاپی هوش مصنوعی دیجی‌کالانکست

این دوره از کمپ استارتاپی دیجی‌کالانکست، بامحوریت هوش مصنوعی برگزار شد و دانشجویان و متخصصان از رشته‌های ریاضایت، آمار، علوم کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر به ایجاد محصول با راهنمایی دیجی‌کالانکست استفاده از هوش مصنوعی پرداختند.

AI Startup Camp

برنامه کمپ استارتاپی هوش مصنوعی دیجی‌کالانکست

هدف از برگزاری برنامه کمپ هوش مصنوعی دیجی‌کالانکست، کارآفرینی در زمینه هوش مصنوعی است و برای دستیابی به این هدف، پذیرفته شدگان در کمپ در فرآیندی جهت تسهیل ورود آنها به محیط کارآفرینی و کارتیمی شرکت کرند. افراد پس از تیم‌سازی، در قالب تیم به ایده پردازی و موضوع کاری خود را انتخاب کردند.

به طور کلی فعالیت‌هایی که پذیرفته شدگان در آنها شرکت کردند به شرح زیر می‌باشد:

  1. ایده‌ پردازی
  2. تیم سازی
  3. مربی‌گری تخصصی
  4. دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی کسب و کار