برنامه استارتاپی آنلاین جمع سپاری (CrowdSourcing)

داده برای بسیاری از کسب و کارهای امروز به معنای منبعی غنی برای تصمیم گیری و تصمیم سازی هست و داده های آنلاین تنها بخش کوچکی از داده های موجود در اطراف ماست و این فرصتی است برای کارآفرینان تا با استفاده از قدرت تکنولوژی به استخراج این منبع از دنیای اطراف بپردازند و ارزشی بسیار ایجاد کنند.
برنامه استارتاپی جمع سپاری دیجی‌کالانکست با هدف ایجاد فرصتی برای متخصصان توسعه تکنولوژی ایجاد شده است تا این فرصت را برای کارآفرینی تسهیل کند. در این برنامه با حمایت دیجی‌کالانکست و راهنمایی تیم دیجی‌کالا، شرکت کنندگان در مسیری قدم می گذارند تا آینده را در این عرصه بسازند. شما با ورود در این برنامه با کمک و راهنمایی دیجی‌کالانکست، تیم خود را می‌سازید و به بازار وارد می‌شوید.
در این برنامه، شما آموزش مستقیمی دریافت نخواهید کرد، بلکه برای شما شرایطی فراهم می‌شود تا شما در آن دست به نوآوری بزنید و محصول خود را بسازید. منتورها و امکانات در اختیار شما، همگی تنها با هدف کمک به این فرآیند می‌باشد، تا هرچه سریعتر محصولی ارزش آفرین به بازار عرضه شود. در پایان این برنامه فشرده ۴۸ روزه، شما استارتاپ خود را باید برای ورود به بازار آماده سازید و فروش خدمات خود را آغاز کنید. تیمهای موفق در برنامه از امکان جذب سرمایه توسط دیجی‌کالا‌نکست بهره‌مند می‌شوند.
در صورتی که شما در زمینه توسعه نرم‌افزار تخصص و تجربه دارید و یا مهارتی در ساخت نرم‌افزارها با محوریت گیمیفیکیشن را دارید، می‌توانید در این برنامه شرکت کنید.

فضای کاری

دسترسی و استفاده از فضای کاری اشتراکی دیجی‌کالا‌نکست واقع در کارخانه نوآوری آزادی نیز از دیگر مزایای حضور در کمپ استارتاپی دیجی‌کالا‌نکست است. حضور در فضای کاری پویا در کنار سایر متخصصین و استارتاپ‌ها امکان شبکه سازی و هم افزایی را برای شما فراهم می‌اورد.

 مربی‌گری تخصصی

همه مربیان دیجی‌کالا‌نکست در حوزه تخصصی خود دارای تجربه و تخصص بالا هستند و تجربیات سالها فعالیت اجرایی خود را در قالب جلسات یک به یک در اختیار شما قرار می‌دهند. با توجه به اینکه دیجی‌کالا‌نکست به عنوان بازوی نوآوری دیجی‌کالا فعالیت می‌کند، دسترسی به مدیران رده عالی دیجی‌کالا بر حسب نیاز استارتاپ از مزایای استفاده از مربیان تخصصی در دیجی‌کالا‌نکست است.

ِdata center

زیرساخت‌

زیر ساخت‌های مورد نیاز استارتاپ‌ها مانند اینترنت، سرور، و سایر نیازها نیز بر حسب مورد برای شما توسط دیجی‌کالانکست فراهم می‌گردد.

برنامه استارتاپی جمع سپاری دیجی کالا نکست:

  • شروع ثبت‌نام: ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
  • پایان ثبت‌نام: ۲۵ فروردین ۱۳۹۹
  • دعوت به برنامه: ۲۸ فروردین ۱۳۹۹
  • شروع برنامه و تیم سازی: ۳۱ فروردین ۱۳۹۹
  • روز ارائه تیم ها: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
  • پایان برنامه و ارزیابی نهایی: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹